top of page

Dalgalı Saçlardan Bahsedelim


Bir başka dalgalı saç modeli ile karşınızdayım. Videoda göreceğiniz hanımefendinin tarzını bildiğine hiç şüphe yok. Kendisinin kombin ve ten rengine uygun olan modeli seçmesi üzerine, ben Serhat Öztürk Hair Designer olarak, yılların verdiği tecrübeyi yansıtmaktan onur duydum. Doğru ten rengine ve kombine göre seçilen modelin ne kadar harika durduğuna bakar mısınız !

Dalgalı saç modelleri genellikle öğrenci arkadaşlarımız tarafından tercih edilmektedir. Sebebi kişide daha modern ve havalı durmasıdır. Şahsi kanaatim de bu yöndedir. Dalgalı saç modelleri hareketli bir görüntü kattığından, oldukça enerjik bir tarz ortaya çıkarmaktadır. Özellikle parti havasındaki eğlence anlarınızda, dalgalı saçlar sizin enerjinizi en iyi şekilde yansıtacaktır.

Birden fazla dalgalı saç modeli bulunmaktadır. Bu dalgalı saç modellerini başlıklar halinde kısaca anlatmak isterim.

Tavsiye ettiğim dalgalı saç modelleri nelerdir ?

Su Dalgası Saç

Su dalgası saç, saç maşası kullanılarak yapılmaktadır. Oldukça revaçta olan bir modeldir. Su dalgası saçı ; İnce, kalın, kısa gibi modellere ayrılmaktadır. Bu modeli daha modern ve sadelikten yana olanlar rahatlıkla kullanabilir.

Kalıcı Su Dalgası Saç

Bir çok bayan için su dalgası saçın kalıcı olması önemlidir. Bu nedenle de kuaförünüzün bu hususa dikkat etmesini belirtebilirsiniz. Dalgalı saç her zaman, her yerde havalı gözükmenizi sağlayacaktır.

Örgülü Su Dalgası Saç Modeli

Bu senenin saç modelleri arasında, örgülü su dalgası saç modellerinin revaçta olduğunu görebiliriz. Özellikle, öğrencilerin günlük saç modeli diyebiliriz. Serhat ÖZTÜRK olarak, öğrenci arkadaşlarımızın bu modeli sık seçtiğini ve oldukça beğendiğini belirtmek isterim.


Afro Su Dalgası

Afro su dalgası saçı, özet olarak kendi saçlarınıza sentetik saçların eklenmesi ve şekillendirilmesi sonucu ortaya çıkıyor diyebiliriz. Saçlara kazandırdığı havalı görüntü ve hacim sayesinde mükemmel bir modeldir. Bu model de öğrenci arkadaşlarımız tarafından sık tercih ediliyor diyebilirim.

Bu belirttiklerimin haricinde de dalgalı saç modelleri bulunmaktadır. Dilerseniz, bize ulaşıp randevu aldıktan sonra tarzınıza uygun saç modelini beraber belirleyebiliriz. Serhat Öztürk Hair Designer olarak size hizmet vermekten onur duyacağım.

3 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


Yazı: Blog2_Post
bottom of page