top of page

Kişiye Özel Saç Modelleri

Kişiye özel saç modelleriyle hiç bir hanımefendiyi memnuniyetsiz bırakmıyorum. Saç yapınızı inceleyerek ona uygun modeller tavsiye ediyorum. Veyahut, sizin tercihlerinize göre bir tasarım oluşturuyorum. Güncel saç modellerini takip edip, saçlarınıza yenilikçi bir görünüm katıyorum. Hiç kuşkunuz olmadan, gözlerinizi kapatarak yeni tarz ve görünüşe kavuşmanızı bekleyebilirsiniz. Videoda göreceğiniz üzere, oldukça şık bir hanımefendinin ten rengine uyumlu bir şekilde saç tasarımı yapıldı. Kendisi de bu tarzın mükemmel olduğunu, tam olarak istediği şekilde saçlarının yeni görümüne kavuştuğunu belirtti. Kendisine bu güveni için bir kez daha teşekkür ediyorum. Keratin bakımları için kendisini tekrar beklediğimi de belirtmek isterim.

Serhat Öztürk Hair Designer yeteneğini ve ustalığını tüm Türkiye’ye duyurmuş bir isimdir. Bilgilerimi ve tecrübelerimi aktardığım Beyaz TV programının ilgili görüntülerine ulaşabilirsiniz. Yılların verdiği engin tecrübelerle, her zaman en iyi tarzı yansıtmayı kendime bir inanç ve vizyon olarak belirledim. Kendimi sürekli güncel tutarak, gündemdeki kadın saç modellerini takip ediyorum. Bu da beni kendi alanımda öne çıkaran yegane nedenlerden biri oluyor.

Saç tasarımının yanında güzellik konusuna önem vermekteyim. Bir kadının elde etmek istediği tek şey kendi güzelliğidir. Bu güzelliği ait olduğu kişiye vermekten yıllardır gurur duydum. Saçlarınızı sadece saç olarak değil, tasarım ve sanata hazır, boş bir tuval olarak gördüm. Bu tuvale resmettiğim hiçbir kadının mutsuz olduğuna şahit olmadım. Nasıl ki, ünlü sanatçılar eserleriyle övünür. Ben de tıpkı öyleyim. Ortaya çıkardığım yüzlerce sanat eserimin arasına, yenilerini de ekleyerek bu meslekteki yolculuğuma devam ediyorum. Sadece yerel anlamda olmayıp, dünya geneline hitap ettiğim kendi tarzımla bir çok imkansızı sıradan hale getirdiğimi de belirtmek isterim.

Eski saç stilimden sıkıldım, yeni bir saç modeli arıyorum, güvenilir bir kuaför bulamıyorum mu diyorsunuz ? Siz de kendime özgün bir stilim, saç modelim olsun diyorsanız. İletişim kanallarından ulaşmanızı bekliyorum. Size daha çok güven vermek için, yüzlerce müşterimiz arasından referans ve örnekler sağlayabilirim. Vakit kaybetmeden yerinizi ayırtın, saçlarınızı önemseyin.


3 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


Yazı: Blog2_Post
bottom of page